logo introduction

button 5

button 3

button 6

Sportovní klub Univerzity Palackého, z. s.
Oddíl gymnastiky
U Sportovní haly 2
Olomouc 77900

číslo účtu: 2501005765

variabilní symbol: rodné číslo dítěte

kód banky: 2010 (bankovní ústav: Fio banka)

Martina Poláková – vedoucí oddílu
e-mail: martinapolakova55@seznam.cz
telefon: +420 605 244 866

facebook icon

Optimalizováno pro IE 11, Mozila Firefox, Opera, Safari, Google Chrome, © GYMSKUP 2017 coded by Petr Vavroušek

Vaše dítě můžete přihlásit do pohybové přípravky (PP). Přihlášky do pohybové přípravky podávejte prostřednictvím webu Centra pohybové přípravy Olomouc - www.cppo.cz. Dále pak do všeobecné gymnastiky (VG), Teamgymu (TG) nebo do sportovní gymnastiky (SG). Pohybová přípravka je určena dětem od 4 do 6 let a zaměřuje se na motorický rozvoj dítěte s prvky všeobecné gymnastiky. Gymnastika a Teamgym navazuje na PP a dále konkrétně rozvíjí tato sportovní odvětví. Je pro děti 6ti leté a starší. Více o rozdělení kategorií najdete v záložce O nás.

Pro přihlášení dítěte do oddílu gymnastiky je potřeba řádně vyplněná přihláška na daný školní rok a uhrazení členského příspěvku.
Do mailu uveďte jméno, věk dítěte nebo datum narození dítěte.

Požadovanou částku zaplaťte ve prospěch bankovního účtu oddílu.

číslo účtu: 2501005765
variabilní symbol: rodné číslo dítěte
kód banky: 2010 (bankovní ústav: Fio banka)

V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.