AKTUÁLNĚ!

Dobrý den, dnes 6. 5. 2021 bude trénink opět venku, kvůli pracovním záležitostem ale musím posunout čas : 15:45 - 17:15, na stejném místě, s pomůckami jako minule.

Pěkný den, M. Poláková

 

Na sobě: boty na běhání, s sebou: podložku na cvičení, pití, popř. cyklo-rukavice (na hrazdu).

Budu se na holky těšit - podle počtu příchozích bychom příští čtvrtek daly opět on-line, popř. už necháme čtvrtky venku :-))

 

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2021

Vážení rodiče,

i v letošním roce jsme pro Vás připravili příměstský tábor se zaměřením na sportovní gymnatiku. Určeno PRO VŠECHNY DĚTI ve věku od 4 do 12 let.
Termín tábora je stanoven na 16. - 20. 8. 2021.

Elektronickou přihlášku naleznete zde.

Srpnová tréninková příprava 2020

Čtvrtek 6. 8., pátek 7. 8. - 9:00 - 12:00 tělocvična Hynaisova (sebou boty na běh)

10. - 14. 8. příměstský tábor Černovír "Odvážná Vaiana"

16. - 22. 8. soustředění Říčky u Domašova

24. - 28. 8. - 9:00 - 12:00 tělocvična Hynaisova

Na tréninky je nutné se přihlásit e-mailem u svých trenérů!

Desatero oddílu gymnastiky SK UP pro rodiče a děti

1) Dítě by mělo chodit na trénink včas (tj. cca 5-10 min. před začátkem tréninku), taktéž prosíme rodiče, aby děti včas vyzvedávali po skončení tréninku.

2) Dítě má mít na cvičení či trénink oblečení náležité velikosti nebo dres, upravené vlasy, má cvičit bez řetízků, náramků apod.

3) Obuv na trénink - dítě může cvičit bosky, v gymnastických cvičkách nebo v ponožkách s protiskluzem.

4) Není žádoucí, aby rodiče byli přítomni na tréninku (oddíl min. dvakrát ročně - Mikuláš, konec školního roku - pořádá veřejné tréninky pro rodinné příslušníky), dítě musí být schopno vydržet bez přítomnosti rodiče.

5) Během tréninků dodržujeme pitný režim, dítě by si proto mělo nosit nápoj ve vhodné (plastové, uzavíratelné, ideálně i podepsané) nádobě, jídlo však do tělocvičny nepatří!

6) Prosíme rodiče, aby trenéry nerušili před začátkem či dokonce během tréninku dotazy, pokud je to možné, využijte čas po tréninku, resp. trenérův mail – v sekci trenéři).

7) Prosíme, informujte trenéra, že dítě onemocnělo nebo že se nedostaví na trénink.

8) Veškeré akce a novinky týkající se oddílu gymnastiky SK UP, se Vám budeme snažit co nejpřehledněji prezentovat na stránkách www.gymskup.cz i na FACEBOOKu – sledujte je.

9) Budeme vděční za další tipy na informace, které byste na našich stránkách uvítali, stejně tak za povedené fotky z akcí, které pořídíte a budete souhlasit se zveřejněním na webu nebo FACEBOOKu.

10) Při změně Vašich kontaktních údajů (mail, telefon) nás, prosím, včas informujte, abychom Vám mohli podávat upozornění při výjimečných situacích (zrušení tréninku, úraz dítěte, apod.).