Oddíl gymnastiky Univerzity Palackého v Olomouci

16. srpen 2014

Desatero

Desatero oddílu gymnastiky SK UP pro rodiče a děti

1) Dítě by mělo chodit na trénink včas (tj. cca 5-10 min. před začátkem tréninku), taktéž prosíme rodiče, aby děti včas vyzvedávali po skončení tréninku.

2) Dítě má mít na cvičení či trénink oblečení náležité velikosti nebo dres, upravené vlasy, má cvičit bez řetízků, náramků apod.

3) Obuv na trénink - dítě může cvičit bosky, v gymnastických cvičkách nebo v ponožkách s protiskluzem

4) Není žádoucí, aby rodiče byli přítomni na tréninku (oddíl min. dvakrát ročně - Mikuláš, konec školního roku - pořádá veřejné tréninky pro rodinné příslušníky), dítě musí být schopno vydržet 60 min. bez přítomnosti rodiče

5) Během tréninků dodržujeme pitný režim, dítě by si proto mělo nosit nápoj ve vhodné (plastové, uzavíratelné, ideálně i podepsané) nádobě, jídlo však na trénink a do tělocvičny nepatří !

6) Prosíme rodiče, aby trenéry nerušili před začátkem či dokonce během tréninku dotazy, pokud je to možné, využijte čas po tréninku, resp. trenérův mail – v kontaktech na www.gymskup.cz)

7) Prosíme, informujte trenéra, že dítě onemocnělo nebo že se nedostaví na trénink.

8) Veškeré akce a novinky týkající se oddílu gymnastiky SK UP, se Vám budeme snažit co nejpřehledněji prezentovat na stránkách www.gymskup.cz i na FACEBOOKu – sledujte je.

9) Budeme vděční za další tipy na informace, které byste na našich stránkách uvítali, stejně tak za povedené fotky z akcí, které pořídíte a budete souhlasit se zveřejněním na webu nebo FB, díky !

10) Při změně Vašich kontaktních údajů (mail, telefon) nás, prosím, včas informujte, abychom Vám mohli včas podávat upozornění při výjimečných situacích (zrušení tréninku, úraz dítěte, apod.)

Autor: Gymnastika UP Olomouc

Sportovní klub Univerzity Palackého