ZMĚNA!!! (ještě dva pátky - zítra a 7.12.) - kvůli výuce dálkařů musíme posunout páteční trénink o hodinku dříve : opět bude od 14:00 do 16:00.

Oddílové mikiny k objednání!!!

Mikina (velikost 6 let, 8 let, 10 let, příp. i větší) s potiskem na zádech a výšivkou oddílového loga za 550,-, s výšivkou jména plus siluety gymnastky/gymnasty za 680,-. Objednávky, které budete chtít do Vánoc, hlaste přímo na tréninku nejpozději do středy 5. 12. 2018.

INFORMACE PRO ŠK. ROK 2018/19

Pohybová přípravka (4 - 6 let): informace hledejte na novém webu www.cppo.cz.

Sportovní gymnastika a Teamgym (6 - 14 let): čekáme na finální rozvrh tělocvičen, který bude k dispozici 25. 8., po tomto datu budou děti rozdělené do tréninkových skupin.

Desatero oddílu gymnastiky SK UP pro rodiče a děti

1) Dítě by mělo chodit na trénink včas (tj. cca 5-10 min. před začátkem tréninku), taktéž prosíme rodiče, aby děti včas vyzvedávali po skončení tréninku.

2) Dítě má mít na cvičení či trénink oblečení náležité velikosti nebo dres, upravené vlasy, má cvičit bez řetízků, náramků apod.

3) Obuv na trénink - dítě může cvičit bosky, v gymnastických cvičkách nebo v ponožkách s protiskluzem.

4) Není žádoucí, aby rodiče byli přítomni na tréninku (oddíl min. dvakrát ročně - Mikuláš, konec školního roku - pořádá veřejné tréninky pro rodinné příslušníky), dítě musí být schopno vydržet bez přítomnosti rodiče.

5) Během tréninků dodržujeme pitný režim, dítě by si proto mělo nosit nápoj ve vhodné (plastové, uzavíratelné, ideálně i podepsané) nádobě, jídlo však do tělocvičny nepatří!

6) Prosíme rodiče, aby trenéry nerušili před začátkem či dokonce během tréninku dotazy, pokud je to možné, využijte čas po tréninku, resp. trenérův mail – v sekci trenéři).

7) Prosíme, informujte trenéra, že dítě onemocnělo nebo že se nedostaví na trénink.

8) Veškeré akce a novinky týkající se oddílu gymnastiky SK UP, se Vám budeme snažit co nejpřehledněji prezentovat na stránkách www.gymskup.cz i na FACEBOOKu – sledujte je.

9) Budeme vděční za další tipy na informace, které byste na našich stránkách uvítali, stejně tak za povedené fotky z akcí, které pořídíte a budete souhlasit se zveřejněním na webu nebo FACEBOOKu.

10) Při změně Vašich kontaktních údajů (mail, telefon) nás, prosím, včas informujte, abychom Vám mohli podávat upozornění při výjimečných situacích (zrušení tréninku, úraz dítěte, apod.).